Kurice.cz – prodej kuřic z českého chovu

Kuřice

Kurice.cz zajišťuje prodej kuřic z českého chovu. Rozváží je také zákazníkům po celé České republice a to až do kurníku.

Prodej kuřic až do kurníku

Původem prodávaných kuřic jsou jednodenní kuřata od společnosti Integra Žabčice nebo Dominant CZ. Kuřátka jsou vychovávaná v nejmodernějších podmínkách s nejlepší dostupnou péčí. Kuřice je možné si vyzvednou a nebo nechat doručit v některém ze zvolených termínů, a to buď telefonicky či e-mailem. Po objednání kuřici či dané množství kuřic rezervujeme a buď je k vám v jednom z možných termínů zavezeme, nebo si je osobně vyzvednete.

Samostatně či ke kuřicím lze dokoupit krmné směsi a potravinové doplňky, a to i pro jiná hospodářská zvířata. Rozvoz krmiv a potravinových doplňků je pak možný dopravcem, dopravou od Kurice.cz ve zmiňovaných termínech. Možné je samozřejmě také osobní vyzvednutí.

Z programu Hendrix genetics jsou nejčastěji v nabídce Kurice.cz Isa Brown a Dekalb white, které jsou, z hlediska intenzity snášky nejvýkonnější. V nabídce jsou však také barevnější varianty jako Isa Sussex, Bovans Sperver nebo například Moravia. Program Dominant je zaměřen na prodej kuřic barevně pestrých, které jsou chovány i jako ozdobné ptáci, i když je jejich snáška.

Zdroj: www.kurice.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď