Samolepky na zeď

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď představují způsob, jak zkrášlit zdi a stropy vašeho interiéru bez nutnosti malování. Aplikace samolepek je velmi rychlá, trvanlivá a nezamažete se během ní. Oblíbenými kategoriemi samolepek na zeď jsou pak především nápisy na zeď a 3D samolepky na zeď. Další oblíbená témata jsou dětské samolepky na zeď, XXL motivy apod.

Samolepky na zeď mohou být pro řadu interiérů decentním zkrášlujícím prvkem, který je pověstnou „třešničkou na dortu“.

I jedna dobře zvolená samolepka na zeď velmi dobře přenese do interiéru bytu či pokoje ducha jejího obyvatele či obyvatelů. Samolepka na zeď pak pomáhá tohoto ducha komunikovat návštěvníkům, ale také ducha udržet, když je z jakéhokoli důvodu potřeba (a že občas potřeba je v každé domácnosti). Nálepky na zeď tak pomáhají atmosféru a náladu nejen naladit, ale také udržet!

Nápisy na zeď

Z nápisů na zeď převládají 1) motivační nápisy na zeď, 2) nápisy na zeď vyjadřující lásku a pohodlí domova a 3) nápisy na zeď v podobě citátů slavných, často spolu s jejich portréty.

3D samolepky na zeď

3D samolepky na zeď představují velmi efektní způsob vyzdobení interiéru. 3D samolepky na rozdíl od klasických nálepek působí prostorově a vytváří dojem přítomnosti objektu – sklenice, skříně, nádobí, stromu apod.

Dětské samolepky na zeď

Dětské samolepky na zeď pomáhají navodit atmosféru dětského pokoje. Vedle obecných, generických dětských témat, si může vaše ratolest zvolit své oblíbené téma, hrdiny z televizních seriálů apod. Ratolest samozřejmě z tohoto vyroste a zde je výhodou, že nálepky na zeď lze snadno a rychle odstranit a to, při troše zručnosti, bez odstranění tapety či nutnosti přemalování či opravy omítky.

I-domacnost.cz:  Inteligentní domácnost zažívá boom

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď